Güllə atıcılığı üzrə ölkə kubokunda fərqlənənlər

Güllə atıcılığı üzrə ölkə kuboku başa çatıb. Allsport.az saytı xəbər verir ki, bölgələrdən müxtəlif idman klublarını təmsil edən gənc idmançılar 10 metr məsafəyə pnevmatik tapança və pnevmatik tüfəng, 25 və 50 metr məsafəyə kiçikçaplı tapançadan atəş açıblar.

10 m pnevmatik tapança kişilər arasında qızıl medal – Ruslan Lunyov
10 m pnevmatik tapança kişilər arasında gümüş medal – Musayev Hacı
10 m pnevmatik tapança kişilər arasında bürünc medal – Rəhimov Rəhim

10 m pnevmatik tüfəng kişilər arasında qızıl medal – Xəlilov Ramiz
10 m pnevmatik tüfəng kişilər arasında gümüş medal – Qəhrəmanov Ruslan
10 m pnevmatik tüfəng kişilər arasında bürünc medal – Taptıqlı Üzəyir

50 m kiçik çaplı tapança kişilər arasında qızıl medal – Kalmıkov Vladislav
50 m kiçik çaplı tapança kişilər arasında gümüş medal – Məmmədov Rəsul
50 m kiçik çaplı tapança kişilər arasında bürünc medal – Musayev Hacı

10 m pnevmatik tapança qadınlar arasında qızıl medal – Əliyeva Xanna
10 m pnevmatik tapança qadınlar arasında gümüş medal – Sultanova Zeynəb
10 m pnevmatik tapança qadınlar arasında bürünc medal – Qocayeva Natalya

10 m pnevmatik tüfəng qadınlar arasında qızıl medal – Əliyeva Nuranə
10 m pnevmatik tüfəng qadınlar arasında gümüş medal – Bayramova Jalə
10 m pnevmatik tüfəng qadınlar arasında bürünc medal – Ramazanova Nigar

25 m kiçik çaplı tapança qadınlar arasında qızıl medal – Sultanova Zeynəb
25 m kiçik çaplı tapança qadınlar arasında gümüş medal – Qasımova Zərifə
25 m kiçik çaplı tapança qadınlar arasında bürünc medal – Abbaslı Nəzrin

10 m pnevmatik tapança qarışıq komanda qızıl medal – Əliyeva Xanna; Musayev Hacı
10 m pnevmatik tapança qarışıq komanda gümüş medal – Abbaslı Nəzrin; Rəhimov Rəhim
10 m pnevmatik tapança qarışıq komanda bürünc medal – Cəfərova İlhamə; Məmmədov Ənvər; Əliyeva Leyli; Lunyov Ruslan

10 m pnevmatik tüfəng qarışıq komanda arasında qızıl medal – Bayramova Jalə; Taptıqlı Üzeyir
10 m pnevmatik tüfəng qarışıq komanda arasında gümüş medal – Əliyeva Nuranə; Qəhramanov Ruslan
10 m pnevmatik tüfəng qarışıq komanda arasında bürünc medal – Rizvanova Röya; Xəlilov Ramiz

Həmin kateqoriyadan

AzerbaijaniEnglishRussianTurkish